Skončil další úspěšný víkend pro ivančický badminton. Tadeáš Brázda vyhrál dvě zlaté medaile na turnaji GPA U19 v Praze a to ve smíšené čtyřhře a ve čtyřhře chlapců. Gratulujeme, jen tak dál:

Úspěšné zakončení turnaje GPB U19, který jsme o víkendu 07.-08.09.2019 pořádali v ivančické sportovní hale.

Zisk dvou stříbrných medailí pro našeho hráče Tadeáše Brázdy:

Kompletní výsledky zde.

Turnaj GPC U19 Chropyně 30.03.2019

Naše hráčka Adéla Klapalová ovládla turnaj hned ve dvou kategoriích a to ve dvouhře dívek a smíšené čtyřhře.

1. místo dvouhra

1. místo smíšená čtyřhra s Jakubem Divišem

Gratulujeme!

____________________________________________________________-

Turnaj kategorie GP "B" do 19 let, Most

O víkendu 08.-09.09.2018 vybojoval Tadeáš Brázda 1. místo v celostátním turnaji a odnesl si pohár za výhru ve dvouhře chlapců.

Spolu s Martinem Dostálem získal ještě 2.místo a stříbrnou medaili ve čtyřhře chlapců.

Gratulujeme !

Výsledky zde:

Vysledky GPB U19 Most 08.-09.09.2018.xlsx

__________________________________________________________________

Turnaj kategorie GP "A" do 19 let

se hrál v sobotu a neděli 03.-04.03.2018 v Hradci Králové.

Na turnaji startoval Tadeáš Brázda a Adéla Klapalová, kteří stále ještě věkem patří do kategorie sedmnáctiletých.

Tadeáši se podařilo získat bronzovou medaili a 3.místo ve čtyřhře chlapců spolu s Martinem Dostálem z Brna. Ve dvouhře skončil na 5.místě a v mixu na 9.místě spolu s Adélou Chadimovou z Brna.

Adéla Klapalová se umístila na 9.místě ve čtyřhře dívek spolu s Adélou Zachovou z Jihlavy a ve dvouhře obsadila 17.místo.

Kompletní výsledky zde:

Hrací plán GPA U19 Hradec Králové.xlsx (24466)
Výsledky GPA U19 Hradec Králové.xls (48640)

__________________________________________________________________________________