VÝSLEDKY IVANČICKÉHO TURNAJE 07.10.2018

V neděli 07.10.2018 se konal v Městské hale v Ivančicích již 24. ročník turnaje GPC dospělých.

Turnaje se zúčastnilo 50 hráčů z celé České republiky.

Naši junioř navázali na dřívější úspěchy ivančických hráčů a získali cenné kovy.

1. MÍSTO a zlatý pohár ve dvouhře žen získala teprve patnáctiletá ADÉLA KLAPALOVÁ.

3. MÍSTO ve čtyřhře žen získala ADÉLA KLAPALOVÁ s HANKOU ŠTEFULÍKOVOU

1 .MÍSTO ve smíšené čtyhře TADEÁŠ BRÁZDA s Adélou Chadimovou (Brno)

2. MÍSTO ve čtyřhře mužů získal TADEÁŠ BRÁZDA s Martinem Dostálem (Brno) po třísetové bitvě, ve které nakonec podlehli zkušenějším a starším hráčům 23:21 ve třetím setu.

3.MÍSTO a překvapení turnaje ve dvouhře mužů - RADEK BRÁZDA

Celkové výsledky zde: GPC Ivančice 07.10.2018.xlsx

Všem našim hráčům GRATULUJEME!

V neděli 07.10.2018 se bude v naší hale konat 24. ročník turnaje dospělých.

Turnaje se zúčastnilo 41 hráčů z celé České republiky.

Dvě bronzové medaile jsou velkým úspěchem a gratulujeme Veronice Hándlové za 3.místo ve dvouhře žen a Dáši Nešpůrkové, Lence Cirókové za 3. místo ve čtyřhře žen.

Po dlouhé době nezískali hráči našeho klubu prvenství v tomto turnaji, bohužel hlavně z důvodu zranění.

Celkové výsledky zde: Výsledky GPC Ivančice 08.10.2017.xlsx

Grand prix  Ivančice  "C" 01.10.2016

V sobotu 1.10.2016 uspořádal badmintonový klub 66 Ivančice mistrovský turnaj v badmintonu jednotlivců dospělých. Nultý ročník tohoto turnaje ,který je zařazen do seriálu  Grand  prix  ČR v kategorii  C a jeho vítězové získají 150 bodů do žebříčku, byl odehrán již v roce 1994.

Ve finálovém zápase dvouhry mužů, velmi dobré úrovně, zvítězil Ondřej Helar (45. ČR) ze Startu Jihlava nad Lukášem Tlustým (37.ČR) ze Sokola Dobruška po setech 21:18,12:21,21:19. Ve dvouhře žen Barbora  Otáhalová  /Sokol Židlochovice/zvítězila nad Evou  Štefulíkovou  / BC 66 Ivančice/ 21:17,21:19. Úspěšnou účast na turnaji hráčů BC 66 Ivančice potvrdily páry :  Radek Brázda- Aleš Kalousek druhým místem ve čtyřhře mužů a především  Radek Brázda – Lenka Brázdová  v mixu a Lenka Brázdová – Eva Štefulíková ve čtyřhře žen, které své disciplíny vyhrály. Pro zmíněný pár smíšené čtyřhry to bylo již jedenácté  vítězství  na tomto turnaji a pro čtyřhru žen Lenka Brázdová – Eva Štefulíková  již třinácté vítězství.  Aby čísel nebylo málo, tak tento 22. ročník byl pořádán u příležitosti 50 let badmintonu v Ivančicích a všech ročníků turnaje se zúčastnil hráč našeho klubu Radek Brázda. Jeho statistiky říkají : 3 vítězství ve dvouhře,4 vítězství ve čtyřhře a 11 vítězství v mixu.